Služby - studio myStory

Title
Prejsť na obsah

Denný makeup
je ideálna voľba pre každú ženu. Vyzdvihne Vašu prirodzénú krásu a ženskosť, a aktuálne je to jedným z najväčších trendov v líčení. Cieľom je vytvoriť prirodzený, ľahký a svieži vzhľad. Oči sú jemne vytieňované zemitým tieňom ktorý farebne ladí s Vašou farebnou typológiou. Kontúry pier sú dokonalo vykreslené. Tento typ makeupu je vhodný do práce, na denné spoločenské udalosti ako napr. promócie, rodinná oslava, maturitné stretnutie, ale aj do reklamných kampaní. Denný makeup môžete využiť aj len tak pre radosť, v ktorýkoľvek bežný deň, keď sa chcete cítiť výnimočne.
____________________________

Večerný makeup
sa od toho denného líši najmä v tom, že sa využíva viac krycí makeup, a celému líčeniu sa pridáva na intenzite, pretože umelé osvetlenie pohlcuje pigmenty. To čo by sa Vám cez deň zdalo príliš, bude večer akurát. Najčastejšie využívanou technikou je dymové líčenie očí. Farebná škála a intenzita je prispôsobená Vašej farebnej typológií, udalosti, šatám a Vašim predstavám. Tento typ makeupu je vhodný na akúkoľvek príležitosť, ktorá sa koná vo večerných hodinách. Môže to byť ples, oslava alebo párty. Je len na Vás, či sa rozhodnete byť prirodzenou nežnou kráskou alebo večernou divou.              
____________________________

Svadobný makeup
musí byť trendy a v prvom rade nadčasový. Špecifikom svadobného makeupu je to, že musí spĺnať rôzne požiadavky. Z časti je to denné líčenie, z časti večerné a zároveň musí byť prispôsobené aj na fotografiu.Pre mňa ako vizážistku, je najdôležitejšie spojiť Vaše predstavy s tým, čo harmonizuje s Vašou tvárou tak, aby sa makeup stal Vašou súčasťou, no aby popri tom vydržal celý deň aj noc. Nevesta by mala vyzerať sviežo a prirodzene. Takou klasikou, ktorou nikdy nič nepokazíte, je dymové líčenie očí vo farbách ktoré ladia s Vašou pleťou a perfektnými perami, vo farbe ktorá korešponduje okrem iného aj s farbou kytice.
____________________________
Foto makeup
V prvom rade zohľadnuje svetelné podmienky, ktoré fotograf pri fotení využíva. Opäť tu platí, že svetlo pohlcuje  pigmenty, takže sa Vám môže stať, že na fotografií nebudete pôsobiť tak, ako ste si predstavovali. Nezáleží na tom, či idete na rodinné fotenie, fotenie portrétov pre vlastné potešenie alebo potrebujete profesionálnu fotografiu do svojho booku. Vizážista bude vždy brať do úvahy účel pre ktorý sú fotografie zhotovované, Vašu osobnosť a celkovú predstavu o tom, ako máte na fotografií pôsobiť. V neposlednom rade perfektne zakryje všetky nedokonalosti, ktoré by mohli pôsobiť na fotke rušivo.
____________________________

Extravagantný makeup
Je kombinácia všetkého bežne nositeľného aj nenositeľného. Je to forma vyjadrenia sa veľakrát s hlbším odkazom. Tento druh makeupu je využiteľný najmä pre alternatívnu fotografiu, poprípade rôzne akcie so špecifickými požiadavkami na vzhľad. Využívajú sa tu techniky ako stiahnutie obočia, dodanie mokrého vzhľadu, lepenie rôznych menších či väčších predmetov, maľovanie na tvár, tvorba umelých pieh. Extravagantné líčenie nepozná hranice, jediným obmedzením je vlastná kreativita.
____________________________

Návrat na obsah