FAQ - studio myStory

Title
Prejsť na obsah
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

HĽADÁM VIZÁŽISTU, KTORÝ MA PRÍDE NALÍČIŤ DOMOV. CHODÍTE AJ KU KLIENTKÁM?

Áno, uprednostňujem cestovanie za klientkami domov, poprípade na iné vopred dohodnuté miesto v rámci Slovenska i zahraničia. Cestovné je spoplatnené podľa cenníka.

AKO SA MÔŽEM OBJEDNAŤ?

Prostredníctvom konktaktného formulára, mailom alebo telefonicky. Všetky potrebné kontakty nájdete v sekcií Kontakty. Poprosím Vás vždy v komunikácií uvádzať meno a dátum a kontaktovať ma v rámci možnosti prostredníctvom jedného kanálu, aby som Vás nepovažovala za viaceré klientky.

AKO DLHO TRVÁ LÍČENIE?

Je to veľmi individuálne, pretože každá pleť je iná a vyžadujé iný čas na korekciu. Rovnako keď ide o komplikovanejší makeup, môže sa celé líčenie predĺžiť. Také bežné líčenie by nemalo presiahnuť 90minúť, komplikovanejší makeup s rôznymi aplikáciami, potláčaním obočia, maľovaním na tvár môže trvať 120min.

JE SKÚŠKA MAKEUPU POVINNÁ?

Povinná nie je, no je lepšie pre obe strany ak si rezervujete svoj termín aj na skúšku. Eliminujete tým stres v deň svadby, pretože budeme mať všetky predstavy odkomunikované a vyskúšané. Skráti sa čas líčenia, a nevesta bude vo väčšej pohode, pretože už budeme viedieť ktorý makeup neveste sedí a pôjdeme na istotu. Každá pleť je iná, preto je dôležité niekedy vyskúšať viacero makeupov a nájsť ten vhodný pre danú klientku čo niekedy môže zabrať nejaký čas.

AKO SA MÁM UPRAVIŤ PRED LÍČENÍM?

Ideálne je mať pleť hlbkovo vyčistenú a zhydratovanú. Pred samotným líčením nemusíte používať žiadne špeciálne produkty. Ak je to možné, obočie si nedávajte nijako špeciálne upravovať.

MALA BY SOM VÁS ZÁUJEM O MAKEUP TFP, SPOLUPRACUJETE AJ TAKOUTO FORMOU?

K projektom pristupujem veľmi individuáne, no pokiaľ sa mi koncept páči, veľmi rada pristúpim aj na nehonorovanú spoluprácu.
Návrat na obsah